Zmiany w FIFA 15 nie ominą bramkarzy. Zobaczcie, jak będą reagować na boisku

Tworzymy ich zupełnie od nowa – podkreślają na nowym zwiastunie twórcy gry.

Podczas targów Gamescom 2014 dowiedzieliśmy się, że bramkarze w FIFA 15 dostaną ponad pięćdziesiąt nowych animacji. Teraz EA Sports rozwija temat, prezentując kolejny materiał.


W FIFA 15 stworzyliśmy bramkarzy na nowo. Najbardziej wymagająca psychicznie pozycja na boisku jest teraz realistycznie odwzorowana w grze. Mamy prawdziwych bramkarzy nowej generacji – podkreślają Elektronicy.

Bramkarze mają wyglądać, poruszać się i myśleć zupełnie jak ich pierwowzory z prawdziwych boisk. – Żeby to osiągnąć, studiowaliśmy sposób poruszania się i zachowanie najlepszych bramkarzy świata – wyjaśnia studio. Dzięki temu strzelanie bramek ma być jeszcze bardziej realistyczne.

Ciekawe, co na to konkurencja. Konami pracuje obecnie nad PES 2015 i zdaje się gwizdać na realizm zapowiadany przez EA Sports. Jeszcze niedawno jeden z przedstawicieli studia przyznał wprost, że rozgrywka w FIFA 15 przypomina mecz ping-ponga.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak naprawdę wypada PES 2015 w starciu z FIFĄ 15, zapraszamy do newsów, w których prezentowaliśmy gameplay’e z obu gier (FIFA 15klik, klik: ; PES 2015klik, klik). A poniżej zapowiadany materiał z bramkarzami w FIFA 15. Premiera tytułu już 26 września na PC oraz niemal wszystkie konsole, jakie są obecne na rynku (bez Wii U).

Zmiany w FIFA 15. Zobaczcie nowych bramkarzy

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet