[Gamescom 2014] FIFA 15 na nowym gameplay’u. Premier League w jakości HD!

Przed południem oglądaliśmy fragment meczu Niemcy-Brazylia w PES 2015. Teraz muskuły pręży FIFA 15.

Wspomniany materiał z gry Konami, jak i ten poniżej, możecie odpalić w jakości HD. Oba nagrania pochodzą również z targów Gamescom 2014. Dajcie znać, który mecz bardziej przypadł Wam do gustu.

Przypominamy, że na polskiej okładce gry FIFA 15 zobaczycie Roberta Lewandowskiego w koszulce Bayernu Monachium. Piłkarz podzieli miejsce na pudełeczku z Lionelem Messi.

Nowości w FIFA 15 obejmują dodatkowe zestawy animacji, które odzwierciedlają reakcje zawodników na boisku. Będzie również większa liczba opcji taktycznych, umożliwiających m.in. parkowanie autobusu oraz przetrzymywanie piłki w narożnikach boiska.

Zmiany w FIFA 15 nie ominęły ponadto reakcji obrony. Według EA Sports wspomnieni piłkarze mają być bardziej nastawieni na wspólną grę całej formacji, zamiast wdawać się uporczywie w indywidualne starcia z przeciwnikami.

Data premiery FIFA 15 została ustalona na dzień 25 września tego roku. Będzie wersja na PC oraz niemal każdą konsolę, jaka jest obecnie na rynku. Właściciele blaszaków, PlayStation 4 i Xboksa One dostaną na początku przyszłego miesiąca demo FIFA 15.

FIFA 15 – gameplay z Gamescom 2014 (starcie Liverpoolu z Chelsea)

Gamescom 2014 – wiadomości, zapowiedzi, nowości. Wszystko w jednym miejscu

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: