Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

FIFA 15 – zapraszamy na cały mecz Liverpool vs. Manchester City

Nowy gameplay pozwala przyjrzeć się całemu spotkaniu, łącznie z dogrywką.

Macie około 30 minut wolnego czasu? Siadajcie wygodnie przed ekranem, ustawcie jakość poniższego materiału na HD i delektujcie się calutkim meczem Liverpool vs. Manchester City w FIFA 15. Jeśli będzie Wam mało, zapraszamy do wcześniejszego materiału, w którym Liverpool podejmował Chelsea.

Przypominamy, że FIFA 15 wprowadzi sporo nowości do serii, choćby w przypadku bramkarzy. Teraz mają jeszcze lepiej reagować w sytuacjach podbramkowych, dostaną również sporo nowych animacji. Zobaczcie sami, jak się poruszają.

Premiera FIFA 15 już w przyszłym miesiącu, dokładnie – 26 września. Oprócz wersji na PC (zobaczcie minimalne i zalecane wymagania sprzętowe!) tytuł wyjdzie na konsole: PS3, PlayStation 4, PS Vita, 3DS, Wii (nie będzie wersji na Wii U), Xbox 360 oraz Xbox One. Jeśli jeszcze nie wiecie, kto pojawi się na okładce FIFA 15 w polskim wydaniu, zapraszamy tutaj.

FIFA 15 – Liverpool vs. Manchester City (gameplay)

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się