Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Jak wypada PES 2015 w starciu z FIFĄ 15? Przekonajcie się!

Oto gameplay od japońskiego producenta w naprawdę niezłej jakości. W końcu można porównać obu rywali w bezpośrednim starciu na boisku.

Do tej pory mieliśmy mało konkretnych filmików pokazujących nadchodzącego Pro Evolution Soccer 2015 w akcji. Aż do dziś. Użytkownik Weedens93200 nagrał kilkunastominutowy materiał z rozgrywki. Konami zaprosiło go do siebie i dało możliwość nagrania filmiku. Z czego oczywiście Weedens93200 nie omieszkał nie skorzystać.

Tymczasem przypominamy, że premiera PES 2015 będzie miała miejsce w listopadzie tego roku na PC, PS3, PS4, Xboksa 360 oraz Xboksa One. Dla porównania, na konkurencyjną FIFĘ 15 czekamy jedynie do 26 września. Jeśli jesteście ciekawi jak z kolei wygląda produkcja od Elektroników, zajrzycie do wcześniejszego naszego newsa. Z kolei poniżej przedstawiamy zapowiedziany materiał od Weedens93200. Jak się podoba? Jak zwykle czekamy na Wasze komentarze i opinie!

Gameplay z PES 2015:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się