UFL zyskało kolejnego ambasadora. Zawodnik z Chelsea dołącza do gry

UFL - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

UFL to ciekawie zapowiadająca się nowa produkcja piłkarska. Twórcy poinformowali, że ujrzymy w niej kolejnego znanego piłkarza.

Romelu Lukaku, bo tak nazywa się wspomniany piłkarz, został oficjalnie potwierdzony.

UFL wygląda coraz ciekawiej

To dość rzadkie, aby mniejsi deweloperzy rzucali rękawice “gigantom” branży. Choć w tym szaleństwie może być metoda, bo nadchodzący United Football League zapowiada się naprawdę ciekawie. Problem w tym, że do tej pory wiele o grze się nie dowiedzieliśmy.

Wiemy za to, że ujrzymy w niej znane postacie świata piłkarskiego. Najpierw potwierdzono, że pierwszym ambasadorem został Oleksandr Zinchenko, chwilę później dołączył do niego Roberto “Bobby” Firmino. Teraz twórcy podzielili się wizerunkiem Romelu Lukaku na silniku gry.

Sami twórcy zaznaczają, że jest to wczesna wersja piłkarza, więc przy okazji kolejnych materiałów jego model może wyglądać znacznie lepiej. Lukaku to belgijski piłkarz pochodzenia kongijskiego, którego fani piłki znają zapewne z klubu Chelsea oraz reprezentacji Belgii. Znana persona dołączyła tym samym do zestawu oficjalnych zawodników, którzy pojawią się w nadchodzącej grze od Strikerz Inc.

Czym jednak będzie sama gra i czego powinniśmy się po niej spodziewać? To już nieco bardziej skomplikowana sprawa. Twórcy opisują ją jako darmową produkcję, która tak samo mocno będzie koncentrować się na tym, co dzieje się na boisku, jak i poza nim. Możemy założyć więc, że to takie połączenie serii FIFA i Football Manager.

Twórcy niedawno zapowiedzieli, że już w styczniu dostaniemy pierwszy pokaz rozgrywki. Czekamy!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie