Pokaz rozgrywki z UFL oficjalnie zapowiedziany. Kiedy zobaczymy gameplay?

UFL - OLEKSANDR ZINCHENKO
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Fani gier piłkarskich, nareszcie mamy nowe wieści na temat zapowiedzianego wcześniej pokazu UFL. Szykujcie się na końcówkę stycznia, ponieważ twórcy produkcji zaprezentują wtedy swój pokaz na żywo.

UFL Gameplay Reveal odbędzie się 27 stycznia 2022 roku. Niestety, na ten moment nie znamy dokładnej godziny startu livestreamu, a także platform streamerskich, gdzie będzie można go zobaczyć. Bardzo możliwe, że będzie to Twitch/YouTube/Twitter/Facebook, jednakże na potwierdzenie tych informacji przyjdzie jeszcze poczekać.

27 stycznia. Ukazanie rozgrywki z UFL. Zaznaczcie tę datę! 🗓️

Przypominam, że obecnie rozwijana przez Strikerz Inc. produkcja chce rywalizować z takimi tytułami jak FIFA lub eFootball 2022. Cóż, wydaje się być to możliwe, ponieważ UFL ma być oparty o model F2P, a najnowsza piłkarska gra od Konami (również F2P) nie przyjęła się za dobrze ze względu na swój stan premierowy. W związku z tym wydaje się, że jest miejsce na jeszcze jedno Free to Play’a zaraz obok płatnej FIFA-y 2022.

O pokazie rozgrywki na pewno pojawi się na Planecie Gracza odpowiednie przypomnienie. W końcu został do niego praktycznie miesiąc, więc każdy może ewentualnie zapomnieć.

Macie konkretne oczekiwania po UFL-u? Czego spodziewacie się po prezentacji gameplay’u? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, aby rozwinęła się ciekawa dyskusja.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie