Rise of the Tomb Raider tylko na Xboksie One? Zapowiedziano wielkie wydarzenie

Twórcy zdradzili, że w poniedziałek dostaniemy coś ekstra. Jest niestety i gorsza wiadomość, która z pewnością nie ucieszy posiadaczy Xboksa 360.

Kiedy zapowiadano Rise of the Tomb Raider, nie ograniczano się jedynie do sprzętu nowej generacji. Czyżby coś się w tej kwestii zmieniło? Już w zeszłym tygodniu pojawiła się niepotwierdzona przez twórców informacja, która mówiła wprost, że tytuł nie wyjdzie poza nową konsolę Microsoftu.


Teraz samo Square Enix sugeruje, że Rise of the Tomb Raider będzie jedynie dla Xboksa One. Wynika tak z najnowszego raportu finansowego firmy, w którym ujawniono plany na kolejny rok fiskalny. Jak możecie zobaczyć na grafice poniżej, na liście platform obok Rise of the Tomb Raider pojawił się jedynie Xbox One.

Oczywiście może chodzić jedynie o to, że we wspomnianym okresie gra zostanie wydana tylko na nową generację, a w późniejszym czasie również na X360. Składając jednak do kupy dzisiejszą informację oraz tę z zeszłego tygodnia zaczynamy wątpić, czy starsza konsola doczeka się nowej Lary Croft. Jak sądzicie?

Wszelkie wątpliwości w tej kwestii mogą zostać rozwiązane na początku przyszłego tygodnia. Twórcy gry opublikowali właśnie na Facebooku krótki komunikat: Zapraszamy wszystkich na poniedziałek, 1 czerwca.

Ciekawe, co też zobaczymy w Dzień Dziecka. Przydałby się jakiś gameplay lub chociaż nowy trailer. A może poznamy datę premiery?

Rise of the Tomb Raider
Rise of the Tomb Raider

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

8 Shares
Share8
+1
Tweet