Okazja Tygodnia w PS Store to naprawdę tani Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Sony wrzuca do PS Store nową Okazję Tygodnia. Fani Lary Croft mogą zgarnąć wypasioną wersję Rise of the Tomb Raider o 86 proc. taniej w stosunku do standardowej ceny.

W PlayStation Store pojawiła się świeżutka Okazja Tygodnia, którą jest Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration za 33 zł. Warto, jeśli jeszcze nie mieliście okazji pobawić się przy tej części gry.

Okazja Tygodnia w PS Store do 12 września

  • Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration – 33 zł

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration wykorzystuje w pełni moc PS4 Pro oraz zawiera 3 opcje pozwalające spersonalizować grę: rozdzielczość 4K czyli niezrównaną jakość obrazu, wysoką liczbę klatek na sekundę zwiększającą płynność rozgrywki oraz wzbogaconą o nowe efekty wizualne grafikę.

Gra obejmuje nową zawartość „Więzy krwi” w trybie jednoosobowym z obsługą PS VR, współpracę w sieci w trybie wytrzymałości, poziom trudności „Supertwardziel” w kampanii, strój i broń 20 Year Celebration, 5 klasycznych skórek, całą opublikowaną dotąd zawartość do pobrania, czyli dodatki „Baba Yaga: Świątynia Wiedźmy’ i „Przebudzenie zimnej ciemności’, tryb wytrzymałości, 12 strojów, 7 broni i 35 kart ekspedycji. Ponad 50 godzin gry oraz nominacje do ponad 85 nagród świadczą o tym, że jest to najobszerniejsza edycja tej docenionej gry.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: