Epic Games Store zrzucił prawdziwą bombę na koniec miesiąca. Trylogia kultowej serii za darmo

Epic Games Store - gra za darmo - trylogia Tomb Raider
PC

Epic Games Store wie, jak zamknąć swój kalendarz adwentowy. Do zgarnięcia są 3 nowsze produkcje z serii Tomb Raider. Na szczęście okres na odebranie tych gier jest znacznie dłuższy względem ostatnich gratisów.

Od połowy grudnia każdy z Was mógł kompletnie za darmo przypisywać do swojego konta na EGS-ie po jednej grze, jednakże miało się na to zaledwie 24 godziny. Teraz Epic powrócił do cotygodniowego rozdawania, co oznacza, że na przygarnięcie Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration, Tomb Raider GOTY i Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition macie aż 7 dni (do 6 stycznia, do godziny 16:59).

Rekomenduję pospieszyć się, abyście przypadkiem nie zapomnieli zgarnąć tych prezentów. Szkoda byłoby przegapić taką okazję, dlatego polecam w tym momencie zalogować się na swoje konto i przypisać gry do swoich bibliotek.

Co ciekawe, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration zawiera w sobie Season Pass wypełniony nową zawartością. W jego skład wchodzi m.in. fabuła o nazwie Blood Ties. Zresztą pozostałe gry z trylogii również są w najpełniejszych możliwych edycjach, więc naprawdę nie ma, na co ponarzekać.

Już za tydzień w Wasze ręce trafi Gods Will Fall czyli RPG akcji, w którym Waszym zadaniem jest zmierzenie się ze śmiercionośnymi bóstwami.. Spodziewajcie się za tydzień stosownego przypomnienia i o tym prezencie.

Jak Wam się podobają najnowsze gratisy od Epic Games Store?

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie