Nie ma szans, żeby Rise of the Tomb Raider pojawiło się poza Xboksem One?

Okazuje się, że Rise of the Tomb Raider to gra na wyłączność dla Xboksa One. Nie trafi na żadną inną konsolę.

Australijski oddział Xbox donosi, że Rise of the Tomb Raider nie ma tylko czasowej wyłączności dla konsoli Xbox One. Na ten temat spekulowało się od wielu miesięcy i raczej większość komentatorów podejrzewała, że prędzej czy później gra będzie dostępna na PlayStation 4 lub PC. Nic z tych rzeczy.

Co prawda sam producent nie potwierdza tej informacji, ale kto wie, czy tak faktycznie się nie stanie. Australijski oddział Xboksa potwierdza, że chodzi o stałą wyłączność dla Rise of the Tomb Raider na Xboksa One. Najpierw przygotował grafikę, na której widać tytuły na wyłączność. Później gracze zaczęli zwracać uwagę, że nowym przygodom Lary Croft nie należy się tytuł exclusive, bowiem i tak gra trafi prędzej czy później na inne sprzęty. Gracze tak wnioskowali, ponieważ do tej pory producent jak i sam Microsoft nie potwierdził, czy gra ma tylko czasową wyłączność czy też nie. Natomiast australijski oddział Xboksa dodatkowo opublikował komentarz w tej sprawie:


W odpowiedzi na sugestie: Rise of the Tomb Raider jest tytułem ekskluzywnym na Xboksa. Nie czasowym, ale ekskluzywnym.

Pewnie wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane podczas tegorocznych targów E3. Wspomnianą wcześniej grafikę publikujemy poniżej.

rise of the tomb raider
rise of the tomb raider

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

29 Shares
Share29
+1
Tweet