PS Now na maj 2022 ujawnione. Trzy świetne tytuły zmierzają do oferty

PS Now marzec 2022 logo
PS4 PS5

Nareszcie ujawniono ofertę PS Now maj 2022. Do usługi PlayStation zmierzają trzy wysoko oceniane produkcje, w tym coś dla fanów bijatyk oraz klimatyczna i wymagająca metroidvania.

Oto gry, które odbierzemy w ofercie PS Now na maj 2022:

  • Naruto Shuppuden: Ultimate Ninja Storm 4
  • Soulcalibur VI
  • Blasphemous

Wszystkie wymienione tytuły będą dostępne do ogrania już od 3 maja. Przypominam, że 22 czerwca dojdzie do połączenia usług PlayStation Plus i PlayStation Now, a streaming gier Sony będzie dostępny również w Polsce. Bardzo możliwe, że do oferty nowego Plusa dołączą gry z obecnej biblioteki PS Now.

Naruto Shuppuden: Ultimate Ninja Storm 4 to kolejna odsłona cenionej serii bijatyk osadzonych w świecie Naruto. Nie brakuje znanych postaci, efektownych starć i pięknej grafiki rodem z anime.

Soulcalibur VI jest pozycją obowiązkową dla fanów gatunku. Konkurent Tekkena, Mortal Kombat i Street Fighter błyszczy zróżnicowanymi postaciami, wśród których znajdziemy nawet… Geralta z Rivii.

Ostatnia z nowości w PS Now na maj to Blasphemous – mój osobisty faworyt. Tytuł ten przypadnie do gustu miłośnikom metroidvanii oraz gier soulslike. To wymagająca, brutalna i cechująca się ślicznym pixelartem produkcja z powalającym klimatem.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie