PS Plus na kwiecień 2022 oficjalnie. Banici, lochy i pewna gąbka

PS Plus styczeń 2022 - logo - fajerwerki
PlayStation Plus PS4 PS5

Po przeciekach przyszła pora na oficjalne ogłoszenie PS Plus na kwiecień 2022. PlayStation potwierdziło, jakie gry trafią do najnowszej oferty usługi.

Nowy zestaw plusowych produkcji zaoferuje trzy dość znane tytuły. Oto gry, które zgarniemy dzięki PS Plus na kwiecień 2022:

  • Hood: Outlaws & Legends (PlayStation 5, PlayStation 4)
  • Slay the Spire (PlayStation 4)
  • Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated (PlayStation 4)

Nowa oferta będzie dostępna w pierwszy wtorek miesiąca, czyli już 5 kwietnia. Gry zazwyczaj można pobierać po południu, choć czasem zdarza się, że odblokowują się chwilkę wcześniej.

Jeśli szukacie sieciowej produkcji do ogrania ze znajomymi, Hood: Outlaws & Legends może się Wam spodobać. Gra zebrała dość przeciętne oceny, ale – jak wiadomo – w co-opie każdy tytuł staje się lepszy.

Fani karcianek i gier roguelite, Slay the Spire to gra stworzona dla Was. To świetna, wciągająca produkcja, która przysporzy Wam rozgrywki na wiele godzin. Znajdziecie w niej przemierzanie lochów, starcia z grupami potężnych przeciwników i zbieranie nowych przedmiotów.

Nieco starsi gracze zapewne kojarzą Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom – wersja Rehydrated to remake tej produkcji. Tytuł ten jest platformówką, w której gracze przemierzają znany z popularnej kreskówki świat.

Przypominam, że PlayStation ogłosiło też nowe wcielenie PS Plus. Szczegóły rozbudowanej usługi znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie