Kiedy ogłoszenie PS Plus Spartacus? Trzy terminy, jeden najbardziej możliwy

PS Plus PS Now Spartacus - grafika
PS4 PS5

Doniesienia z wiarygodnych źródeł wskazują, że PlayStation ma w tym tygodniu pokazać PS Plus Spartacus. Myślę, że możemy wyróżnić trzy terminy, w których Sony zaprezentuje usługę.

Pierwsze prawdopodobne terminy to wtorek 29 marca i czwartek 31 marca. PlayStation ma niepisaną zasadę publikowania ważnych informacji we wtorki i czwartki między godziną 14:00 a 18:00. Czasem udostępnia wieści również w inne dni tygodnia, ale w przeważającej większości przypadków stosuje wspomnianą regułę.

Moim zdaniem najbardziej prawdopodobny termin to jednak środa 30 marca. Wtedy też powinniśmy poznać ofertę PlayStation Plus na kwiecień 2022, a ogłoszenie jej równocześnie z PS Plus Spartacus zdecydowanie ma sens. Niewykluczone również, że nowa wersja PS Plus wejdzie w życie już w kwietniu i nie ujrzymy “tradycyjnego” ujawnienia oferty.

Uważam, że ujawnienie nowego wcielenia usługi dziś lub w piątek 1 kwietnia jest bardzo mało prawdopodobne. Sony rzadko wybiera poniedziałek jako termin ogłoszeń, a ujawnianie ważnej nowości 1 kwietnia byłoby strzałem w stopę.

Miejcie na uwadze, że PlayStation nie potwierdziło jeszcze, że Spartacus faktycznie istnieje, a powyższe terminy wydedukowałem na podstawie ostatnich kroków firmy. O ujawnieniu usługi w tym tygodniu wspomina jednak kilka wiarygodnych źródeł, w tym Jason Schreier i redakcja VideoGamesChronicle.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie