Ostatni dodatek do Battlefield 4 także przesunięty

Co się dzieje z EA?

Po tym jak informowaliśmy o przesunięciu daty premiery Battlefield Hardline oraz Dragon Age: Inkwizycja, przyszedł czas na kolejne zmiany. Tym razem dotknęły one piątego dodatku do Battlefield 4, czyli Ostatecznej rozgrywki.

Ostateczna rozgrywka miała się ukazać latem tego roku. Teraz EA przesuwa datę premiery na okres pomiędzy październikiem a grudniem. Trudno stwierdzić skąd taka zmiana decyzji. Może dlatego, że niedawno ukazał się czwarty dodatek, który również był opóźniony? Dwa DLC wydane jeden po drugim mogłyby nie zachęcić graczy. Ponadto flagowa produkcja EA została przesunięta na początek 2015 roku. Kto wie, czy tym dodatkiem EA nie chce nieco zapełnić premierowego kalendarza.


Dodatek Ostateczna rozgrywka to piąte i ostatnie DLC dla Battlefield 4, które będzie można pobrać w ramach konta premium jak i oddzielnie. Szczegółów dodatku EA niestety nie ujawnia. Jednak biorąc pod uwagę to co do tej pory się ukazało w ramach czterech pozostałych, możemy się spodziewać nowych map, pakietów bojowych oraz pojazdów.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 Shares
Share2
+1
Tweet