Dragon Age: Inkwizycja – data premiery przesunięta. Na kiedy?

Twórcy chcą poświecić dodatkowy czas na ostatnie szlify. – Gra na tym zyska – przekonuje producent wykonawczy Mark Darrah.

Pierwotnie Dragon Age: Inkwizycja miało pojawić się w polskich sklepach 10 października. Studio BioWare ogłosiło jednak, że potrzebuje kilka tygodni więcej czasu na dopieszczenie trzeciej części popularnej serii RPG. Nowa data premiery została ustalona zatem na 21 listopada w Europie.

Mark Darrah tłumaczy, że zespół BioWare pracuje nad Dragon Age: Inkwizycja już prawie cztery lata i nie chce wypuszczać na rynek niepełnego produktu: Potrzebujemy trochę czasu, by dokonać ostatnich szlifów i zapewnić Wam doświadczenie, o jakie nam chodziło. Chcemy, by otwarte lokacje w grze były jak najbardziej ciekawe.


Studio poświęci dodatkowe tygodnie również na zwiększenie znaczenia wyborów podejmowanych przez prowadzonego bohatera oraz na dopracowanie wszystkich edycji, jakie powstają. Dragon Age: Inkwizycja ma pojawić się bowiem na pięciu sprzętach: PC, PS3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One. Zwiastuny, gameplay’e i inne informacje o grze znajdziecie we wcześniejszych naszych newsach.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet