Oferta Games with Gold na listopad już ujawniona! Jak ją oceniacie?

Zobaczcie, jakie gry ściągniecie za darmo w przyszłym miesiącu.

Major Nelson zdradził właśnie na swoim blogu, jakie gry trafią do oferty GwG na listopad 2014. Tym razem jest trochę brutalnego retro, trójwymiarowa strzelanina oraz – dla kontrastu – coś dla całej rodziny.


Posiadacze Xbox One zobaczą w nowej ofercie Games with Gold tytuł Volgarr the Viking. To brutalna platformówka w old-schoolowym stylu. Podczas rozgrywki wcielamy się w wikinga, który zostaje ożywiony przez Odyna. Po co? Naszym celem będzie zgładzenie armii złego krasnoluda Fafnira. Tytuł jest naprawdę trudny i stawia przed nami 7 zróżnicowanych światów, które obejmują w sumie ponad 30 poziomów. Nie musimy przechodzić ich zawsze tak samo. Są różne ścieżki, a nasze wybory doprowadzą nas do jednego z kilku zakończeń.

Listopadowa oferta GwG w przypadku konsoli Xbox 360, to z kolei Red Faction: Guerrilla oraz Viva Pinata: Trouble in Paradise. Pierwszy z wymienionych tytułów powinien przypaść do gustu fanom sandboxowych strzelanin. Fabuła przeniesie nas na planetę Mars, a my wcielimy się w jednego z członków ruchu oporu. Akcję obserwujemy zza pleców bohatera, który swoim buntem przeciwko władzy sprowadził na siebie wyrok śmierci.

Kontrastem dla wspomnianych tytułów jest familijna gra Viva Pinata: Trouble in Paradise. Tutaj zamiast strzelania i śmierci, zajmiemy się pielęgnacją niezwykłego ogrodu, który zamieszkują przedziwne stworki.

Games with Gold listopad 2014:

  • Xbox 360Viva Pinata: Trouble in Paradise (dostępna od 1 do 15 listopada)
  • Xbox 360Red Faction: Guerrilla (dostępna od 16 do 30 listopada)
  • Xbox OneVolgarr the Viking (dostępna przez cały listopad)

Przypominamy, że z oferty Games with Gold mogą korzystać posiadacze konsol Microsoftu, którzy mają aktywny abonament Xbox Live Gold. Wówczas pobieramy gry za darmo.

Viva Pinata: Trouble in Paradise

Red Faction: Guerrilla

Volgarr the Viking

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet