Nie możecie przegapić Games with Gold na lipiec 2023. Genialny polski horror i nie tylko

Xbox Games with Gold lipiec 2023 jest obłędne. Genialny polski horror
Newsy Xbox Series XOne

Jakieś cuda – oferta Xbox Games with Gold na lipiec 2023 wygląda naprawdę dobrze! Nie spodziewałem się, że serio w ramach subskrypcji otrzymamy cokolwiek wartego uwagi.

No cóż – nie ma co ściemniać. Do tej pory oferta Xbox Games with Gold w zdecydowanej większości była “taka sobie”. Nawet to można uznać za stwierdzenie na wyrost, bo często dostawaliśmy gry, którymi Xbox po prostu starał się uspokoić subskrybentów. Większość z nich i tak korzysta z usługi przy okazji Xbox Game Pass, a oferta Gold mało kogo obchodziła.

W ostatnim miesiącu dostaliśmy jednak dwie pozycje, z czego jedna okazała się naprawdę ciekawa i wyjątkowa. Zdawać by się mogło, że maksymalnie na to stać Microsoft, ale może być lepiej! Sam w to nie wierzę, ale tym razem w ramach abonamentu dostaniemy nie tylko jeden z najlepszych horrorów w historii komputerowej rozrywki (nie ściemniam!), ale też świetną produkcję stworzoną przez niewielki polski zespół. Oczywiście, że mówię o Darkwood.

Xbox Games with Gold lipiec 2023:

  • Darkwood – dostępne między 1 a 31 lipca
  • When the Past was Around – dostępne między 16 lipca a 15 sierpnia

Przy okazji warto zaznaczyć, że druga z dostępnych gier cieszy się na Steamie “przytłaczająco pozytywnymi” recenzjami graczy. Teoretycznie więc mamy więc nawet dwie świetne pozycje i to w ramach Games with Gold. Normalnie cuda, nie ma co!

Swoją drogą – wiecie, że Acid Wizard Studio po Darkwoodzie postanowili zaangażować nas do “haratania w gałę”? Ich nowa gra o zaskakująco silnym potencjale nostalgicznym niedawno trafiła na Steam i to zupełnie za darmo.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie