Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mortal Shell z klimatycznym zwiastunem na premierę

Mroczny RPG w stylu Soulsów trafił niedawno do graczy. Tymczasem opublikowano filmowy trailer, który wprowadza w klimat tytułu.

Mortal Shell zadebiutowało 18 sierpnia. Gra jest dostępna zarówno na PC, jak i konsolach PS4 i Xbox One. Aby przekonać nieprzekonanych, twórcy z Cold Symmetry (za pośrednictwem IGN.com) pokazali premierowy zwiastun. Brakuje tu elementów rozgrywki, ale za to mamy kilogramy mrocznego klimatu.

Wcześniej pisaliśmy o pierwszych recenzjach produkcji. Obecnie średnia jej ocen w Metacritic.com wynosi 77 procent (na podstawie 31 opinii krytyków). Gracze są mniej wyrozumiali – 44 osób oceniło Mortal Shell na 7,1.

Jako plusy RPG-a recenzenci wskazują powiew świeżości w mechanice, model walki i dobrą optymalizację. Wielu osobom podoba się też klimat i głębia historii. Natomiast wśród wad tytułu wylicza się między innymi brak balansu w rozgrywce i niezapadające w pamięci starcia z bossami. Niektórzy narzekają też na długość gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się