Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mortal Shell – PlayStation Polska omawia cechy gry na nowym wideo

Polski oddział PlayStation opublikował na YouTube nagranie promujące soulsową produkcję od Cold Symmetry.

Na filmiku, który nosi tytuł „10 rzeczy o Mortal Shell, które musicie wiedzieć”, przedstawiciel PS Polska charakteryzuje grę, zwracając uwagę na jej mocne strony. Omówione zostają przede wszystkim tajemnicza historia i bohater, bronie, konstrukcja świata, design przeciwników i mechanizmy (m.in. mgła i zamiana w kamień).

Mortal Shell zadebiutowało 18 sierpnia, trafiając na PC, PS4 i Xboksa One.  Wcześniej pisaliśmy o pierwszych recenzjach RPG-a. Jako plusy produkcji krytycy wskazują powiew świeżości w mechanice, model walki i dobrą optymalizację. Wielu osobom podoba się też klimat i głębia historii. Natomiast wśród wad tytułu wylicza się między innymi brak balansu w rozgrywce i niezapadające w pamięci starcia z bossami.

Obecnie średnia ocen RPG-a w Metacritic.com wynosi 77 procent (na podstawie 38 opinii krytyków). Gracze są mniej wyrozumiali – 218 osób oceniło tytuł na 6,7.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się