Kozy sieją spustoszenie na nowym zwiastunie. Data premiery Goat Simulator 3

Goat Simulator 3 - data premiery. Nowy, niezwykle kuriozalny zwiastun
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Choć druga część może nigdy nie wyjść, poznaliśmy datę premiery Goat Simulator 3. Komiczna pozycja doczekała się nowego, kuriozalnego zwiastuna.

Goat Simulator to zadziwiająca pozycja, która z bliżej niesprecyzowanych powodów zyskała w zasadzie status „kultowej”. Z pewnością tematyka, tytuł, jak i sama idea gry bardzo temu pomogły. No i do tego olbrzymia popularność na różnego rodzaju streamach. Twórcy idą za ciosem i po niespodziewanej zapowiedzi „trzeciej” (bo deweloperzy idą pod prąd) części, w końcu poznaliśmy jej datę premiery.

W internecie zadebiutował dziwaczny materiał, który dla fanów jest raczej chlebem powszednim. Oto na króciutkim zwiastunie możemy oglądać spadające z nieba kozy. Nie zabrakło dramatycznych zbliżeń na wymiona i wyciągnięte języki. Zwierzęta spadają na niczego niespodziewających się ludzi i czynią to, co potrafią najlepiej – spustoszenie. Goat Simulator 3 nie idzie na kompromisy.

Zwiastun informuje nas o trzech rzeczach. Po pierwsze, gra pozostanie wierna poprzedniej części. Znów jest głupio, fizyka w zasadzie nie istnieje, a kozom nie zależy na niczym, tylko na niszczeniu świata. Po drugie – tytuł zadebiutuje już 17 listopada 2022 roku. Trzecie i nie mniej ważne – już wystartowały pre-ordery. Gra w wersji na PC w serwisie Epic Games Store kosztuje 169 złotych, więc ani nie jakoś przesadnie dużo, ale też niemało. Ciekawi nas, ile zmieniło się od ostatniej wizyty demonicznych kóz na naszych dyskach.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie