Dead Island 2 wciąż powstaje. Tak, nam też nie chce się w to uwierzyć

Dead Island 2 wciąż powstaje. Tak, nam też nie chce się w to uwierzyć
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Deep Silver zdradził, że Dead Island 2 wciąż znajduje się w produkcji. Wydawca twierdzi, że nie jest jeszcze gotów rozmawiać o grze.

Aż trudno to sobie uzmysłowić, ale najnowsza odsłona Dead Island została zapowiedziana ledwie rok po Cyberpunku 2077. Do tej pory otrzymaliśmy ledwie kilka skąpych materiałów z rozgrywki, które nie zachwycały, a sama produkcja mierzyła się z licznymi problemami.

Dead Island 2 wędrowało z rąk do rąk i aktualnie jego tworzeniem zajmuje się Dambuster Studios, które możecie kojarzyć z Homefront: The Revolution. Od 2019 roku nie usłyszeliśmy absolutnie żadnej nowiny odnośnie tego tytułu.

Deep Silver postanowiło jednak przerwać milczenie i poinformowało, że DI2 wciąż powstaje. Mimo to, wydawca nie jest jeszcze gotowy na rozmowę o grze.

Aż trudno uwierzyć w to, że po tylu latach perturbacji i zawiedzionych oczekiwań DI2 wciąż powstaje. Choć jest to znana marka, to obawiam się, że może być już trochę za późno na wydanie kontynuacji serii.

Dodatkowo tyle lat w produkcji nie służy żadnej grze. Pierwszym przykładem z brzegu niech będzie The Last Guardian, które rozczarowało fanów, choć było w gruncie rzeczy niezłą grą. Ostatniemu Strażnikowi pomógł jednak wszechobecny hype, a o DI2 zapomniała już spora część fanów cyklu.

Mimo wszystko trzymam kciuki, żeby tytuł ten w końcu trafił w ręce graczy i był przynajmniej umiarkowanym sukcesem. Marka stworzona przez Techland ma ogromny potencjał i szkoda by było, gdyby się zmarnował.

Dla przypomnienia, poniżej możecie zobaczyć kilka zrzutów ekranu z Dead Island 2, które wyciekły w czerwcu do sieci.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie