Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o System Shock Remake. Gra zyskała wydawcę w Polsce

System Shock Remake - walka z kosmitą na statku - PG
PC

Koch Media Poland ogłosiło dziś, że stało się oficjalnym wydawcą System Shock Remake w Polsce. O powstawaniu produkcji wiadomo już bardzo długo, jednakże nieznana była kwestia wprowadzenia gry na nasz rynek.

Od ostatniego pokazu nowości z System Shock Remake minęło sporo czasu. Po opublikowaniu materiału z rozgrywki w mediach było długo cicho o produkcji. Tak się składa, że dziś polski oddział Koch Media przekazał do informacji publicznej dobre wieści na temat dystrybucji gry na terenie naszego kraju.

System Shock to projekt w który wkładamy całe serca, a naszym celem niezmiennie jest dostarczenie gry tak bliskiej doskonałości, jak to tylko możliwe. Cieszymy się, że możemy współpracować z Prime Matter, aby wspólnie osiągnąć ten cel i postrzegamy to jako ważny krok w rozwoju Nightdive Studios. Dzięki umowie z globalnym wydawcą będziemy mogli zaoferować System Shock fanom na całym świecie, zarówno w formacie cyfrowym, jak i fizycznym, a także w pełni uhonorować zobowiązania wobec fanów, w szczególności dla tysięcy osób na Kickstarterze, bez których ta gra nigdy nie mogłaby powstać.

– czytamy w informacji prasowej Koch Media Poland

Szczególnie ucieszyć powinna kwestia wprowadzenia do sprzedaży fizycznych wydań gry. W dobie cyfryzacji coraz więcej tytułów nie otrzymuje pudełkowych wydań na niektórych platformach (Borderlands 3 na PC, o Tobie mowa). Mam nadzieję, że jednak w przypadku SSR każda wersja takie otrzyma.

Premiera odnowionego System Shocka odbędzie się w 2022 roku. Gra zadebiutuje na PC i konsolach.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie