Powstaje rzekomo gra Iron Man. Ulubieniec fanów może doczekać się pozycji singleplayer

Iron Man może dostać własną grę wideo - donosi znany insider
Newsy PC PS5 Xbox Series

Marvel coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność na poletku komputerowej rozrywki. Znany insider donosi, iż powstaje gra Marvel’s Iron Man.

Przez lata nieobecności (albo raczej – okrojonej obecności) w gamingu, Marvel wraca pod tym kątem do żywych. Firma mocno stawia na gry wideo i równolegle w różnych studiach powstają konkretne tytuły. Wiemy, że Insomniac pracuje nad Spider-Man 2 i Wolverine, niedługo powinno ukazać się Midnight Suns i na horyzoncie majaczy parę innych pozycji, jak choćby rzekoma Czarna Pantera.

Teraz Tom Henderson, który doniósł nam o pierwszej samodzielnej grze z Czarną Panterą, informuje o kolejnych przeciekach. Zaznacza jednak, że sam słyszał wyłącznie plotki i nie ma na nie żadnego potwierdzenia, dlatego zaleca ostrożność. Podobno powstaje gra na podstawie komiksów Iron Man i ma to być tytuł skupiony na rozgrywce singleplayer.

Słyszałem kilka plotek, że to Iron Man, ale nigdy nie miałem nic konkretnego do zaraportowania. Umieśćcie to mocno pod kategorią „plotki” na ten moment i jeśli usłyszę albo zobaczę więcej informacji, które są konkretne, będę odpowiednio raportować o tym. Po prostu pomyślałem, że warto o tym wspomnieć.

– wspomniał Tom Henderson na Twitterze

Gra Iron Man nie byłaby w żaden sposób dziwna. W końcu to jeden z najbardziej kojarzonych superbohaterów i zarazem ulubieniec wielu fanów komiksów Marvela. Do tego w 2020 roku Sony i Camouflaj wydały Iron Man VR, czyli przeznaczony na wirtualną rzeczywistość „symulator” kombinezonu. Tytuł może i nie okazał się czymś rewolucyjnym, ale dawał nam niezły pogląd na to, jak taki tytuł mógłby wyglądać.

Oczywiście „growy” Tony Stark pojawiał się już wcześniej. Mogliśmy nim grać w Marvel’s Avengers, a także w… samodzielnych grach na podstawie filmów. Te jednak były absolutnymi koszmarami stworzonymi na licencji, o których lepiej zapomnieć.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie