Marvel coraz bardziej stawia na gry. Kolejna na celowniku może być Czarna Pantera

Czarna Pantera dostanie grę wideo? Na to wskazuje znany insider
Newsy PC PS5 Xbox Series

Jeff Grubb zapowiedział, że niebawem podzieli się pierwszymi informacjami na temat gry o Czarnej Panterze. Ta ponoć ma aktualnie powstawać.

Superbohaterowie wydają się genialnym materiałem na grę wideo, ale do tej pory nie dostaliśmy aż tylu hiciorów o herosach, ile moglibyśmy. Przyszłość zapowiada się jednak tylko lepiej. Marvel’s Spider-Man pojawi się na PC, Insomniac tworzy kontynuację oraz tytuł o Wolverine, nadciąga Gotham Knights, Wonder Woman i ogółem jest tego coraz więcej.

Kolejną pozycją opartą na komiksach (i filmach) Marvela może okazać się Czarna Pantera. Do tej pory nie dostaliśmy niestety żadnych oficjalnych informacji albo pogłosek o takiej grze oprócz skąpego tweeta od znanego insidera. Jeff Grubb zapowiedział, że poruszy ten temat na swoim kolejnym streamie, który odbędzie się dziś (tj. 25 lipca) o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Grubb nawiązał w swoim wpisie do filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu, który dostał nowy zwiastun. O ile film zapowiada się z pewnością ciekawie, o tyle o grze nie wiemy na razie nic. Grubb nie wypowiedział się o ewentualnych twórcach czy elementach rozgrywki. Mamy tylko nadzieję, że deweloperzy skłonią się bardziej ku Guardians of the Galaxy niż średnio udanemu Marvel’s Avengers.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie