Powstaje serial na podstawie gry Hunt: Showdown

Hunt: Showdown
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Crytek ogłosił, że zaplanowano serial aktorski oparty na grze Hunt: Showdown. Produkcja powstaje na potrzeby nadchodzącej platformy Binge.

Avni oraz Faruk Yerli, współzałożyciele firmy Crytek, będą producentami wykonawczymi serialu. Wesprze ich w tym Pascal Tonecker, szef CryEngine. Ze strony platformy Binge w tworzeniu serialu mają mieć udział producenci Allan Ungar, a także Vince Talenti.

Akcja gry rozgrywa się w XIX wieku w Luizjanie. W tej pierwszoosobowej strzelance gracz wciela się w Łowcę, którego zadaniem jest odkrycie wszystkich wskazówek prowadzących do bossa. Niestety na tropie są również inni Łowcy, a walka z nimi potrafi być wyjątkowo zacięta…

Na podstawie Hunt: Showdown można stworzyć naprawdę ciekawy serial z postapokaliptyczną nutą. Gra wyróżnia się m.in. wyjątkową grafiką – miejmy nadzieję, że serialowe scenerie będą równie klimatyczne.

Produkcja ma znaleźć się na platformie Binge, z której będziemy mogli korzystać już w przyszłym roku. Medium zaoferuje autorskie produkcje oparte na najpopularniejszych grach video – na pierwszy ogień poszła m.in. seria Driver. Platforma będzie bezpłatna.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie