Crysis 4 potwierdzony. Zobaczcie pierwszą grafikę z gry

Crysis 3 - główny bohater gry naciąga cięciwę łuku
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Chiński oddział Crytek oficjalnie potwierdził istnienie Crysis 4. W sieci udostępniono pierwszą grafikę z nadchodzącej produkcji.

„Projekt „Crysis 4″ został potwierdzony, otwierając nowe nano pole bitwy!” – czytamy na profilu BiliBili firmy Crytek (wpis zauważył serwis Eurogamer). Możemy być pewni, że nowy Crysis faktycznie powstaje i jest coraz bliżej globalnego ujawnienia.

Niestety, nie podano daty premiery ani żadnych konkretów na temat gry. Crytek zaznacza, że wkrótce poznamy kolejne informacje o rzeczonej produkcji. Póki co musimy zadowolić się grafiką z hełmem zagrzebanym w ziemi. Czyżby tym razem Crytek stawiał na dużo mroczniejsze klimaty rodem z Hunt: Showdown? Nie obraziłbym się

Zapowiedź Crysis 4 na Bilibili

Co ciekawe, możliwe, że produkcja ukaże się jeszcze w tym roku. Wielki i wiarygodny przeciek z serwerów firmy NVIDIA sugeruje, że Crysis 4 mógłby zadebiutować na rynku już w lipcu. Zamieszczona na serwerach NVIDIA data mogła jednak ulec zmianie, więc należy na nią patrzeć ze sporym przymrużeniem oka.

Powstanie kolejnej odsłony serii Crysis twórcy niejako sugerowali już od dawna. Crytek odświeżył całą trylogię swoich kultowych strzelanek, więc stworzenie sequela zdawało się być kwestią czasu.

Crysis 4 - pierwsza grafika
Źródło: Crytek na BiliBili
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie