Crysis 4 na zapowiedzi wideo. Jest mrocznie

Crysis 4 hełm
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Crytek po latach milczenia w sprawie serii Crysis potwierdził – nadchodzi Crysis 4. Dostaliśmy właśnie pierwszy materiał wideo z gry i garstkę informacji.

Jako fan marki czuję się usatysfakcjonowany. W końcu. Po tylu latach.

Crysis 4 z pierwszym teaserem

Parę chwil temu chiński oddział Crytek zapowiedział czwartą część serii Crysis. Dostaliśmy pierwszą grafikę, która sugeruje nieco cięższy, być może mroczniejszy klimat. Teraz jednak pojawiła się oficjalna zapowiedź na stronie producenta, wraz z krótkim teaserem!

Crytek jest bardzo „podekscytowany” zapowiedzią gry, o którą wielu fanów prosiło od dłuższego czasu. Niestety, na ten moment nie mogą zdradzić jeszcze niemal żadnych informacji w sprawie tytułu. Niemniej dowiedzieliśmy się, że na jego premierę raczej przyjdzie nam trochę czekać.

W tej chwili gra jest we wczesnej fazie rozwoju, więc minie jeszcze trochę czasu, ale chcieliśmy przekazać wam tę wiadomość w tym momencie, ponieważ jesteśmy bardzo podekscytowani przyszłością i chcemy dać wam znać, że będziemy słuchać naszej społeczności.

– wpis na stronie Crytek

Producent wyjawia, że dokłada wszelkich starań, aby „kolejna część serii sprostała oczekiwaniom”. Możemy oczekiwać „pełnoprawnego, next-genowego shootera”. Patrząc na zwiastun i czytając oficjalną zapowiedź, nie mogą wyrzucić z głowy myśli czy nasz sprzęt jest gotowy na „czwórkę„? Mam nadzieje, że przekonamy się o tym jak najszybciej.

Tymczasem producent zapowiedział również nowe rzeczy dla fanów innej gry – Hunt: Showdown. O co chodzi? No cóż – tutaj również nie puszczono pary z ust.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie