Jest reakcja twórców STALKER 2 na zapowiedź Crysis 4

Crysis 4 mem STALKER 2
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Crysis 4 oficjalnie zapowiedziany! Crytek wraca do ukochanej przez wielu serii, a środowisko gamedevu nie pozostaje bez odpowiedzi. Twórcy STALKER 2 stworzyli nawet… mema.

Memy zawsze w cenie.

„But can it run Crysis 4”?

Jednym z najpopularniejszych memów w środowisku entuzjastów gier wideo jest z pewnością tekst „but can it run Crysis?” („czy uruchomi Crysisa?”). Nie da się ukryć, że przełomowa gra Cryteka w momencie premiery potrafiła rozsadzić nasze podzespoły, choć, rzecz jasna, było to uwarunkowane przepiękną grafiką. I to właśnie do tego faktu nawiązuje GSC Game World w swoim najnowszym wpisie na Twitterze.

Twórcy STALKER 2 postanowili zareagować na zapowiedź czwartej części serii Crysis. Wrzucili na Twittera poniższy obrazek. Widzimy na nim stalkera (oznaczonego jako „Crysis 4”) zakradającego się do potwora (czyli „Komputer graczy”). Efekt tego spotkania może być tylko jeden.

Oczywiście jest to również nawiązanie do popularnego mema z Henrym Cavillem, na którego dybie Jason Momoa. Trzeba przyznać, że twórcy mają niezłe poczucie humoru.

Jeżeli jednak interesuje Was odpowiedź na pytanie „czy czwarta część serii rozsadzi naszego komputery?” – niestety, na razie jej nie znamy. Dostaliśmy za to pierwszy obrazek z gry oraz oficjalną zapowiedź wraz z krótkim teaserem. Niestety – na kolejne informacje raczej musimy dość sporo poczekać. Twórcy wyjaśnili, że tytuł znajduje się na wczesnym etapie rozwoju.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie