Sprawdźcie, w jakie gry zagracie za darmo w najbliższym czasie. Wśród nich Rainbow Six Siege

Sprawdźcie, w jakie gry zagracie za darmo w najbliższym czasie. Wśród nich Rainbow Six Siege
PC PS4 PS5 Stadia Xbox Series Xbox Series S XOne

Najbliższe dni zapowiadają się ekscytująco pod względem świetnych pozycji do przetestowania. Gra za darmo na najbliższe dni to świetny R6 Siege, ale nie tylko!

Sprawdzimy parę świetnych pozycji!

Gra za darmo na weekend? Nie jedna, a cztery!

Ubisoft pochwalił się niedawno radosną nowiną – świetna strzelanka Tom Clancy’s Rainbow Six Siege dostępna ma być za darmo. Oczywiście tylko przez najbliższy czas, ale tyle wystarczy, aby zainteresować ewentualnych nowych graczy. Warto podkreślić, iż sieciowy R6 nie zostanie udostępniony darmowo tylko na weekend, a na cały tydzień. Zagramy więc już od dzisiaj (17 marca), od godziny 20:00, aż do 24 marca.

Z oferty darmowego grania od Ubi skorzystają posiadacze PC i PlayStation 4 i 5. Wystarczy konto na Epic Games Store, Ubisoft Connect, Google Stadia albo PS Store. Udanych potyczek!

Nie uciekajcie, bo to nie koniec ciekawych ofert z grami. Już zaraz piątek, a co za tym – weekend na horyzoncie. Znów będziemy mogli skorzystać z gier dostępnych do ogrania przez sobotę i niedzielę. Posiadacze Xbox One lub Xbox Series X i S otrzymają możliwość sprawdzenia Hunt: Showdown, Warhammer: Chaosbane (w wersji XOne) i Narita Boy.

Aby odpalić powyższe gry, musimy posiadać aktywną subskrypcję Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Wymienione tytuły odpalimy już od dziś i możemy grać do niedzieli.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie