No to kiedy ten pokaz i premiera GTA VI? Ten człowiek twierdzi, że zna odpowiedź

GTA VI bez tej legendarnej postaci. To koniec tradycji
Newsy PC PS5 Xbox Series

GTA VI ma ukazać się podobno w 2025 roku, co byłoby faktycznie sensowne. Insider bada dotychczasowe działania Rockstara i podaje konkretne terminy.

Tez2 to jedna z najlepiej poinformowanych osób w kwestii GTA VI i ogólnych planów Rockstar Games. Nie znaczy to jednak, że warto wierzyć w każde jego słowo. Insider postanowił znów odpowiedzieć na pytania spragnionych fanów na gtaforums. Podaje jednocześnie przypuszczalne daty pokazu i premiery. Jeżeli nie wróży z Księżyca, może i jakiś tam sens to ma.

GTA V na wiosnę lub jesień 2025

Lepiej jednak się wstrzymać z entuzjazmem, aby nie stało się tak, jak poprzednio. Rockstar dwa razy miał ponoć zapowiedzieć grę, ale nic takiego się nie stało. Fani są więc wściekli, a dewelopera uznali “mistrzami trollingu“. Tez2 powołuje się jednak na pracowników firmy, więc – o ile mu w ogóle wierzyć – jakąś tam wiarygodność ma.

Kilku deweloperów spodziewa się premiery w 2025 roku. Oczekuje się wiosennej premiery. Ale Rockstar dążył do wiosennej premiery zarówno GTA V, jak i RDR2 w przeszłości, która ostatecznie została opóźniona do jesieni.
Przewiduję, że zapowiedź zbiegnie się z obchodami rocznicy Rockstar gdzieś między końcem listopada a początkiem grudnia, a jeśli nie, to w lutym.
Spodziewam się, że GTA Online Heist Month będzie bardziej związany z V. I że Rockstar zaoferuje nam resztę rocznicowej odzieży GTA V w tym miesiącu. Skupiając się na V i kończąc rocznicą, Rockstar i szansą na rozmowę o tym, co będzie dalej.

– informuje insider

Podsumowując więc, Tez2 uważa, że Rockstar chce wydać grę na wiosnę lub jesień 2025 roku, co zgadzałoby się z ich poprzednimi premierami. Ta data nie jest też szczególnie zadziwiająca, bo wielokrotnie przewijała się w dokumentach Take-Two.

Jednocześnie sugeruje to, że zapowiedź gry (skoro do tej pory jeszcze jej nie było) nastąpić powinna maksymalnie do końca tego roku lub dopiero w lutym 2024. Wszystko to opiera się na rzekomych pracownikach firmy i dotychczasowych działaniach producenta. Ten jednak bywa nieobliczalny, więc wcale bym się nie zdziwił, gdyby firma ni z gruchy przywaliła nagłym pokazem w jakiś smutny i nudny wtorek…

Ostatnio gracze zbadali wielki przeciek GTA VI, a w tym miejscu znajdziecie podsumowanie ich odkryć.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie