Fani mają obsesję na punkcie GTA VI tak bardzo, że Rockstara uznali “mistrzami trollingu”

GTA VI - gracze mają obsesję na punkcie zapowiedzi
Newsy PC PS5 Xbox Series

Kolejny raz gracze czekający na GTA VI nie zawiedli. Rockstar Games znów nie pokazało produkcji, więc automatycznie stało się “mistrzami trollingu”.

Od jakiegoś czasu Reddit rozdarty był między dwiema teoriami. Po wnikliwej i chyba nieco niezdrowo obsesyjnej analizie uważano, że zapowiedź GTA VI nastąpi 24 października 2023 roku. Sens w tym był, ale – jak wiadomo – nic takiego się nie wydarzyło. Zamiast oczekiwanego zwiastuna, na socialach firmy pojawiła się zapowiedź halloweenowego wydarzenia do Red Dead Redemption 2.

Inna grupa graczy (która znacząco się powiększyła, gdy minął ostatni wtorek) twierdziła, że zapowiedź wydarzy się 26 października, w czwartek. Było coraz bliżej godziny 16:00, fani się niecierpliwi i maniakalnie odświeżali sociale producenta. I nagle jest – zwiastun. Halloweenowego wydarzenia w GTA Online…

Oczywiście od razu postanowiono uznać Rockstara za “arcymistrzów trollingu”. Zdaniem wielu, filmik z GTA Online to jawnie pokazany środkowy palec społeczności. Czy tak naprawdę jest? Sam już nie wiem, ale w tym wypadku gracze chyba napalili się za bardzo.

Minęły więc już dwie potencjalne daty pokazu. Zdaniem niektórych, kolejna może nastąpić dopiero w maju. Zdaniem moim – zawsze i w każdym momencie. Rockstar w końcu uwielbia zaskakiwać. A plotek przybywa

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie