Gracze są zdesperowani zapowiedzi GTA VI. Wyczytują datę pokazu… z Księżyca

GTA VI - fani wyczytują datę pokazu gry z Księżyca
Newsy PC PS5 Xbox Series

Jeżeli jutro dostaniemy pokaz GTA VI, to ja już nie mam pytań. Pewien gracz postanowił przeanalizować ostatnie wieści i… Księżyc.

Nie, nie jest to przypadek z kategorii “wróżbita Heniek ustawił tarota na GTA VI”. Nowe wieści należy raczej traktować jako zabawną ciekawostkę i kolejny pokaz desperacji fanów czekających na GTA VI. Co nie znaczy, że nie będzie w nich choćby ziarna prawdy.

Pisałem niedawno o tym, że Rockstar Games albo robi sobie z nas jaja, albo faktycznie pierwszy raz “otwarcie mówi” o GTA VI. Więcej o sytuacji przeczytacie w tym miejscu, a jest to niezbędne, aby w pełni zrozumieć resztę tego artykułu. No ale dobra, przejdźmy do rzeczy.

GTA VI zgodnie z fazami Księżyca

Pewien gracz na Reddicie podzielił się analizą wcześniejszych zapowiedzi Rockstara, ostatniego tweeta związanego z GTA V i… fazami Księżyca. Poniższy obrazek dość jednoznacznie obrazuje sendo sprawy. Jego zdaniem pokaz nowego Grand Theft Auto może odbyć się nawet jutro, tj. 3 października 2023 roku. Rockstar słynie z zapowiedzi i premier we wtorki, a jutro Księżyc wejdzie w dosłownie taką samą fazę, jaka widoczna jest na obrazku z GTA V.

Jeżeli okazałoby się to prawdą, to… nie mam pytań. Z drugiej strony internauci są sceptyczni. “Schizofrenia stopnia 4” – krótko podsumowują te domysły. Inny fan niedawno uznał, że “rozgryzł” Rockstara, a gra faktycznie zostanie pokazana w tym miesiącu, ale dopiero 24 października. Ma to nieco więcej sensu, choć – sam sprawdziłem! – faza Księżyca będzie wtedy inna niż na obrazku od Rockstara.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie