Nowy zwiastun Gran Turismo 7 pokazuje, na co stać PS5

Gran Turismo 7 - zrzut ekranu
PS4 PS5

Gran Turismo 7 ma wyglądać pięknie, szczególnie na PS5. Twórcy opublikowali krótki zwiastun podkreślający zalety wersj na obecną generację.

Oczywiście tytuł ukaże się również na PS4.

Gran Turismo 7 zapowiada się wybornie

Sony nie przestaje promować swojego flagowego tytułu wyścigowego. Niedawno dowiedzieliśmy się, że oczekiwana kontynuacja serii może zająć naprawdę sporo miejsca na dysku. Wcześniej pokazano kolejną mapę, którą fani serii doskonale powinni kojarzyć.

GT7 dostało właśnie nowy zwiastun, który… nie pokazuje zbyt wiele. Tym razem Polyphony Digital skupiło się na uwydatnieniu zalet posiadania obecnej generacji sprzętu gamingowego. Raczej o wielkim zaskoczeniu nie ma mowy – ot, możemy liczyć na nowoczesne funkcje DualSense (czyli świetne haptyczne informacje zwrotne), system 3D Audio i, najważniejsze – ulepszoną oprawę wizualną. O to ostatnie raczej nie powinniśmy się martwić.

Przypominam także, że GT7 dostanie specjalną, nowoczesną kierownicę. Za dodatkowy element wyposażenia przyjdzie nam jednak słono zapłacić. Więcej szczegółów znajdziecie w tym artykule, ale przygotujcie się na ujrzenie naprawdę fantastycznie wyglądającego sprzętu.

Najnowsza część serii Gran Turismo ukaże się już 4 marca na PS5 i PS4. No, o ile nie dojdzie do rzekomego przesunięcia terminu premiery…

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie