Gran Turismo 7 to jedna z największych gier ekskluzywnych na PS5. Znamy rozmiar

Gran Turismo 7 - grafika
PS5

Ujawniono rozmiar Gran Turismo 7 w wersji na PS5. Produkcja Polyphony Digital to jedna z największych gier ekskluzywnych Sony, w które zagramy na PlayStation 5.

PlayStation Game Size poinformowało na Twitterze, że GT7 w wersji na PS5 zajmuje dokładnie 89.445 GB. Warto jednak zaznaczyć, że mowa o grze bez premierowej aktualizacji, która również może zająć sporo miejsca. Strona PlayStation wskazywała (dopóki wzmianki nie usunięto), że GT7 zajmie około 110 GB, jednak do teraz nie wiadomo czy dotyczy to wersji na PS4 czy na PS5.

Potwierdzono także, że pre-load wystartuje na długo przed debiutem gry. Produkcję będzie można zacząć pobierać już 25 lutego, choć jej premiera będzie miała miejsce 4 marca.

Gran Turismo 7 jest więc jedną z największych gier ekskluzywnych dostępnych na PS5. Gra Polyphony Digital zajmuje więcej miejsca od remake’u Demon’s Souls (66 GB), Ratchet & Clank: Rift Apart (niecałe 40 GB) czy Returnal (niecałe 60 GB). GT7 i tak nie może się jednak równać rozmiarem z Horizon Forbidden West, które również jest ogromne.

Rozmiar Gran Turismo 7 wynika z faktu, że gra zawrze w sobie ogromną ilość zawartości. W ręce graczy trafi cała masa samochodów i tras, a to wszystko w przepięknej oprawie. Nic więc dziwnego, że dla nowego Gran Turismo trzeba zarezerwować sporo miejsca na dysku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie