PS Plus styczeń 2023 oficjalnie! Świetne gry na PS4 i PS5

ps plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony właśnie ujawniło oficjalnie ofertę PS Plus styczeń 2023. Posiadacze konsol PlayStation otrzymają po Nowym Roku bardzo ciekawe gry.

Doczekaliśmy się oficjalnego ogłoszenia PS Plus styczeń 2023. Sony przedstawiło listę w mediach społecznościowych i na oficjalnym blogu PlayStation. Zatem możemy już ostatecznie odpowiedzieć na pytanie: „Jakie gry w styczniu w PS Plus?”

PS Plus styczeń 2023 – gry na PS5 i PlayStation 4 – oferta

W styczniu w PlayStation Plus zobaczymy trzy tytuły, a będą to:

  • Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4/PS5)
  • Fallout 76 (PS4)
  • Axiom Verge 2 (PS4/PS5)

Przedstawione gry będziemy mogli dodawać do swojej biblioteki oraz pobierać od pierwszego wtorku miesiąca, który przypada na 3 stycznia.

Jak zatem widzicie, po raz kolejny sprawdził się przeciek dotyczący oferty PS+. Jeszcze przed świętami potwierdzone teraz przez Sony gry ujawnił jeden z branżowych insider’ów.

Jestem ciekaw, czy spodobała się Wam nadchodząca oferta. Star Wars Jedi: Fallen Order to trzecioosobowa i wysoko oceniana gra AAA od studia Respawn Entertainment. Fallout 76 to z kolei sieciowa odsłona kultowej marki, lecz tym razem nie nastawiona na fabułę, a na rozgrywkę on-line. Axiom Verge 2 zaspokoi natomiast gusta graczy rerto, którzy lubią szybką akcję i tony strzelania.

Zmiana oferty ze starą na nową nastąpi około południa wspomnianego dnia (3 stycznia). Do tego czasu możemy zaopatrzyć się w Plusowe gry z oferty grudniowej, a warto, ponieważ wystarczy kilka kliknięć i dostajemy:

  • Mass Effect: Legendary Edition PS4 (trzy gry w pakiecie!)
  • Biomutant PS4 | PS5
  • Divine Knockout: Founder’s Edition PS5 | PS4
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie