Games with Gold styczeń 2019 – gry na Xbox One i X360. Nowy rok rozpoczniemy świetnymi grami!

Games with Gold styczeń 2019 – gry na Xbox One i X360. Nowy rok rozpoczniemy świetnymi grami!
Games with Gold Newsy Polecamy X360 XOne

Microsoft ujawnił właśnie ofertę Games with Gold styczeń 2019. Zobaczcie, jakie gry zostaną udostępnione na Xbox One i Xbox 360.

Już dzisiaj poznaliśmy tytuły, które zawitają do Games with Gold styczeń 2019. Trzeba przyznać, że Microsoft wybrał naprawdę ciekawe tytuły.

Posiadacze konsoli Xbox 360 zagrają w ramach GwG na styczeń 2019 w Far Cry 2 oraz Lara Croft and the Guardian of Light. Na obecnej generacji ogramy oczywiście te produkcje w ramach wstecznej kompatybilności i dodatkowo dostaniemy platformową grę indie Celeste oraz wyścigi WRC 6.

Games with Gold styczeń 2019 – gry:

  • Xbox One: Celeste – gra dostępna pomiędzy 1-31 stycznia
  • Xbox One: WRC 6 – gra dostępna pomiędzy 16 stycznia-15 luty
  • Xbox One oraz Xbox 360: Lara Croft and the Guardian of Light – gra dostępna pomiędzy 1-15 stycznia
  • Xbox One oraz Xbox 360: Far Cry 2 – gra dostępna pomiędzy 16-31 stycznia

Xbox Live Gold za 1 zł

Żeby pobrać gry Games with Gold styczeń 2019 bez dodatkowych opłat, należy oczywiście posiadać wykupiony abonament Xbox Live Gold. Obecnie można skorzystać z niezłej promocji:

Musicie też pamiętać, że oferta na abonamenty jest skierowana tylko do osób, które nie posiadają aktywnej subskrypcji Xbox Game Pass oraz Xbox Live Gold.

Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, wszystkie tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy.

Uruchamianie gier Xbox 360 z płyt lub wersji cyfrowych na Xbox One jest bezpłatne i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta, jak również udostępniać konto Gold innym użytkownikom konsoli Xbox One, dzięki funkcji Moja konsola domowa.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie