Games with Gold na styczeń 2017 – jest lista gier!

Games with Gold na styczeń 2017 – jest lista gier!
Games with Gold Newsy X360 XOne

Microsoft ujawnia tytuły, które powitamy w Games with Gold wraz z nowym rokiem.

Wiadomo już, jakie gry zobaczymy w ofercie Games with Gold na styczeń 2017. Dajcie znać, czy jesteście zadowoleni z takiej listy i co zamierzacie pobrać.

Games with Gold na styczeń 2017

  • World of Van Helsing: Deathtrap – gra dostępna pomiędzy 1-31 stycznia na konsoli Xbox One
  • Killer Instinct Season 2 Ultra Edition – gra dostępna pomiędzy 16 stycznia – 15 lutego na konsoli Xbox One
  • The Cave – gra dostępna pomiędzy 1-15 stycznia na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
  • Rayman Origins – gra dostępna pomiędzy 16-31 stycznia na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)

Z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, wszystkie tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy.

Wsteczna kompatybilność pozwala również na grę wieloosobową pomiędzy konsolami w tytułach na Xbox 360, jest bezpłatna i nie wymaga ponownego zakupu gier. Wraz z wprowadzeniem aktualizacji konsoli Xbox One, udostępniona została również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli Xbox One. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One. Zestawy z konsolami Xbox One są wyposażone w 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold.

Program Games with Gold na konsolach Xbox One i Xbox 360 niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy. Aktywni abonenci Xbox Live Gold otrzymują co miesiąc dodatkowe gry na konsole Xbox One i Xbox 360, a jeden abonament Gold pozwala na skorzystanie z oferty na obydwu urządzeniach. Xbox Live to usługa online dla konsoli Xbox oferująca dostęp do największej bazy gier, programów telewizyjnych i rozrywkowych, sportu oraz muzyki, jak również umożliwiająca dzielenie się treściami z rodziną i przyjaciółmi. Członkostwo w Xbox Live oferuje również możliwość gry sieciowej ze znajomymi z całego świata, korzystanie ze zniżek na zakupy gier i dodatków w wersji cyfrowej oraz wcześniejszy dostęp do materiałów z gier.

Źródło: Microsoft, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie