Games with Gold w październiku. The Escapists i I Am Alive

Games with Gold w październiku. The Escapists i I Am Alive
Games with Gold Newsy Polecamy X360 XOne

Microsoft podał listę gier, które trafią do oferty Games with Gold w październiku.

Właśnie dowiedzieliśmy, jak wygląda lista produkcji w ramach GwG w nadchodzącym miesiącu. Tradycyjnie Microsoft postawił na cztery tytuły. Jednym z nich jest Super Mega Baseball – coś dla fanów sportowych wrażeń. Co jeszcze?

Drugą propozycją jest The Escapist – symulator wiezienia utrzymany w klimacie 8-bitowych sprzętów. Oprócz tego mamy jeszcze MX vs .ATV Reflex oraz I Am Alive. Co sądzicie o takiej ofercie?

Games with Gold w październiku 2016 roku:

  • Super Mega Baseball: Extra Innings – gra dostępna pomiędzy 1-31 października na konsoli Xbox One
  • The Escapists – gra dostępna pomiędzy 16 października – 15 listopada na konsoli Xbox One
  • MX vs. ATV Reflex – gra dostępna pomiędzy 1-15 października na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
  • I Am Alive – gra dostępna pomiędzy 16-31 października na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)

Oferta Games with Gold na wrzesień

Jest tutaj kilka interesujących tytułów. Między innymi Assassin’s Creed Chronicles: China czy pierwsza odsłona Forza Horizon. Nie brakuje też Mirror’s Edge. Mamy więc aż dwa hity typu AAA.

Oferta obowiązywać ma w przypadku dwóch gier od 1 września, pozostałe od drugiej połowy miesiąca. Zerknijcie na poniższą listę i dajcie znać co sądzicie o grach w ramach Games with Gold na wrzesień. Pamiętajcie, że jak ukaże się oferta na październik, nie będziecie mogli pobrać już tej na wrzesień!

Earthlock: Festival of Magic – gra dostępna pomiędzy 1-30 września na konsoli Xbox One
– Data premiery: 1.09.2016

Assassin’s Creed Chronicles: China – gra dostępna pomiędzy 16 września – 15 października na konsoli Xbox One
– Data premiery: 21.04.2016

Forza Horizon – gra dostępna pomiędzy 1-15 września na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
– Data premiery: 23.1.2012

Mirror’s Edge – gra dostępna pomiędzy 16-30 września na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
– Data premiery: 11.11.2008

Oferta Games With Gold tylko dla posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold

Przypominamy, że jedynie osoby posiadające subskrypcję Xbox Live Gold mogą skorzystać z comiesięcznej oferty GwG. Jeśli jeszcze nie macie wykupionego abonamentu, jeszcze raz podajemy, ile to wszystko kosztuje:

Abonament Xbox Live Gold:

  • 29 zł za jeden miesiąc;
  • 79 zł za trzy miesiące (tylko 26,33 zł miesięcznie);
  • 249 zł za dwanaście miesięcy (tylko 20,75 zł miesięcznie).

Konto Xbox Live Gold to nie tylko darmowe gry co miesiąc w ramach oferty Games With Gold. Wykupiony abonament daje Wam również dostęp do trybu wieloosobowego w tytułach na Xbox One i Xbox 360, pozwala skorzystać z ekskluzywnych zniżek w sklepie Xbox Store (do 75%), funkcji Home Gold (jedynie Xbox One) oraz czatów grupow

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie