Games With Gold na sierpień 2016 – oto lista gier dla Xbox One i Xbox 360

Games With Gold na sierpień 2016 – oto lista gier dla Xbox One i Xbox 360
Filmiki z gier Games with Gold Newsy Polecamy! X360 XOne

Microsoft przedstawia sierpniowe tytuły, które zasilą ofertę Games With Gold.

Tym razem obyło się bez wcześniejszych przecieków, które ostatnimi miesiącami zwykły uprzedzać oficjalne ogłoszenie nowej oferty GwG. Widocznie Microsoft postanowił uszczelnić swoje kanały komunikacji i udało się, ponieważ Games With Gold na sierpień 2016 przedstawił osobiście Major Nelson, a nie jeden czy drugi forumowicz z Reddit lub NeoGAF.

Microsoft przygotował tradycyjnie dla posiadaczy swoich konsol cztery tytuły. Dwa z nich są dedykowane dla osób grających na Xbox 360, którzy od 1 sierpnia do 15 sierpnia pobiorą bez dodatkowych opłat Spelunky, a od 16 sierpnia do końca miesiąca zanurzą się w świetnej przygodzie zasysając Beyond Good & Evil HD.

Jeśli posiadacie konsolę Xbox One, powyższe gry uruchomicie w ramach funkcji wstecznej kompatybilności. Oprócz tego Games With Gold na sierpień 2016 przyniesie dla Was WARRIORS OROCHI 3 Ultimate, które będzie dostępne do ściągnięcia przez cały sierpień oraz WWE 2K16. Ten tytuł pobierzecie z kolei od 16 sierpnia do 15 września.

Games With Gold na sierpień 2016 – Xbox 360/Xbox One

  • Spelunky – dostępne od 1 do 15 sierpnia
  • Beyond Good & Evil HD – dostępne od 16 do 31 sierpnia

Games With Gold na sierpień 2016 – Xbox One

  • WARRIORS OROCHI 3 Ultimate – dostępne przez cały sierpień
  • WWE 2K16 – dostępne od 16 sierpnia do 15 września

Oferta Games With Gold tylko dla posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold

Przypominamy, że jedynie osoby posiadające subskrypcję Xbox Live Gold mogą skorzystać z comiesięcznej oferty GwG. Jeśli jeszcze nie macie wykupionego abonamentu, jeszcze raz podajemy, ile to wszystko kosztuje:

Abonament Xbox Live Gold:

  • 29 zł za jeden miesiąc;
  • 79 zł za trzy miesiące (tylko 26,33 zł miesięcznie);
  • 249 zł za dwanaście miesięcy (tylko 20,75 zł miesięcznie).

Konto Xbox Live Gold to nie tylko darmowe gry co miesiąc w ramach oferty Games With Gold. Wykupiony abonament daje Wam również dostęp do trybu wieloosobowego w tytułach na Xbox One i Xbox 360, pozwala skorzystać z ekskluzywnych zniżek w sklepie Xbox Store (do 75%), funkcji Home Gold (jedynie Xbox One) oraz czatów grupowych podczas rozgrywek.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie