Games with Gold marzec 2018. Oficjalna oferta i lista gier

Oto lista gier, jakie wpadają do najnowszej oferty Games with Gold marzec 2018. Jest polski shooter czy tytuł luźno powiązany z Far Cry 3: Blood Dragon.

Microsoft ujawnia marcową ofertę gier w programie Games with Gold dla abonentów usługi Xbox Live Gold.

Games with Gold marzec 2018 wita nas polskim Superhot, które jest z pewnością tytułem godnym uwagi. Kto jeszcze nie miał okazji zagrać, będzie miał niezłą okazję do nadrobienia zaległości. GwG na marzec 2018 to również Trials of the Blood Dragon dla posiadaczy konsol Xbox One. To zwariowana gra zręcznościowa będąca poboczną odsłoną popularnego cyklu Trials. Jako ciekawostkę dodamy, że akcja rozgrywa się w uniwersum wykreowanym na potrzeby Far Cry 3: Blood Dragon, czyli samodzielnego dodatku serii od Ubisoftu.

Jeśli posiadacie w swoim domu konsolę Xbox 360, będziecie mogli natomiast pograć w ramach oferty Games with Gold marzec 2018 w Meridę Waleczną oraz Quantum Conundrum. Oba te tytuły będą też dostępne dla Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.

Games with Gold marzec 2018 – gry na Xbox One i Xbox 360

  • Trials of the Blood Dragon (60,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-31 marca na konsoli Xbox One
  • Superhot (79,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16 marca-15 kwietnia na konsoli Xbox One
  • Merida Waleczna (49,00 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-15 marca na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One
  • Quantum Conundrum (34,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16-31 marca na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One

Microsoft przypomina, że z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, wszystkie tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy. Uruchamianie gier Xbox 360 z płyt lub wersji cyfrowych na Xbox One jest bezpłatne i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta.

Games with Gold marzec 2018 – oferta (zwiastun)

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: