Games with Gold w maju. Darmowe gry w uniwersum Star Wars

Oto lista gier, które trafią do majowej oferty Games with Gold.

Z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, wszystkie tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy.

Wsteczna kompatybilność pozwala również na grę wieloosobową pomiędzy konsolami w tytułach na Xbox 360, jest bezpłatna i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta. Wszystkie zestawy z konsolami Xbox One w Polsce zawierają 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold.

Games with Gold na maj 2017:

– Giana Sisters: Twisted Dreams – Director’s Cut (59,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-31 maja na konsoli Xbox One
– Lara Croft and the Temple of Osiris (69,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16 maja-15 czerwca na konsoli Xbox One
– Star Wars: The Force Unleashed II (59,00 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-15 maja na konsoli Xbox 360 (dostępna również bezpłatnie we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
– LEGO Star Wars: The Complete Saga (59,00 zł) – gra dostępna pomiędzy 16-31 maja na konsoli Xbox 360 (dostępna również bezpłatnie we wstecznej kompatybilności na Xbox One)

Źródło: Microsoft

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.