Games with Gold na luty 2017 – pełna oferta gier!

Microsoft ujawnia, co wpadnie do GwG na luty.

Z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, wszystkie tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy.

Co zobaczymy w Games with Gold na luty 2017? Tym razem głównym daniem będą świetne wyścigi Project CARS, a oprócz nich…

Games with Gold na luty 2017 – oferta:

  • Lovers in a Dangerous Spacetime – gra dostępna pomiędzy 1-28 lutego na konsoli Xbox One
  • Project Cars Digital Edition – gra dostępna pomiędzy 16 lutego-15 marca na konsoli Xbox One
  • Monkey Island 2: SE – gra dostępna pomiędzy 1-15 lutego na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
  • Star Wars: The Force Unleashed – gra dostępna pomiędzy 16-28 lutego na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)

Wsteczna kompatybilność pozwala również na grę wieloosobową pomiędzy konsolami w tytułach na Xbox 360, jest bezpłatna i nie wymaga ponownego zakupu gier. Wraz z wprowadzeniem aktualizacji konsoli Xbox One, udostępniona została również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli Xbox One. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta. Wszystkie zestawy z konsolami Xbox One w Polsce zawierają 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold.

Games with Gold na luty 2017
Games with Gold na luty 2017

Źródło: Microsoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.