Games with Gold na grudzień 2016 – oferta już ujawniona!

Na grudniowej liście GwG naprawdę niezłe produkcje.

Games with Gold na grudzień 2016 zapowiada się niezwykle smakowicie. Posiadacze konsoli obecnej generacji znajdą w ofercie niezapomniany horror Outlast oraz gangsterskie porachunki w tytule Sleeping Dogs: Definitive Edition.


Jeśli gracie natomiast na last-genie, będziecie mogli pobrać w grudniu Outland, dwuwymiarową grę platformową wzbogaconą o elementy logiczne. Oprócz tego zasmakujecie niesamowitych prędkości w wyścigach Burnout Paradise.

Microsoft przypomina, że wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, wszystkie tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy.

Games with Gold na grudzień 2016

  • Sleeping Dogs: Definitive Edition – gra dostępna pomiędzy 1-31 grudnia na konsoli Xbox One
  • Outlast – gra dostępna pomiędzy 16 grudnia – 15 stycznia na konsoli Xbox One
  • Outland – gra dostępna pomiędzy 1-15 grudnia na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
  • Burnout Paradise – gra dostępna pomiędzy 16-30 grudnia na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)

Dajcie znać, czy jesteście zadowoleni z oferty Games with Gold na grudzień 2016. W którą z gier na pewno zagracie?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Konrad

    Z tym sleeping dogs to polecieli nieźle. Ta gra była za darmo w ofercie GwG na X360 …. 3 lata temu ! A Outlast też już wieki temu można było kupić w promocji XBL na X360 za chyba nie więcej niż 15 zł.
    Widzę, że te z oferty GwG na XO to chyba kierowane są tylko do ludzi, którzy przez ostatnie 5 lat przeleżeli pod lodem.

63 Shares
Share63
+1
Tweet