Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

Gratka dla fanów serialu Lost! Sprawdźcie, co oferuje Wam Far Cry 5

Moduł Far Cry Arcade to nie lada gratka. Pozwala na stworzenie własnych map oraz korzystanie z tych stworzonych przez innych graczy. Dziś mamy dobrą informację dla fanów serialu Lost.

Far Cry Arcade: stwórz swoją mapę

W momencie zapowiedzi zwiastujących zawartość nowego Far Cry’a, szczególnie dobrze prezentował się moduł Far Cry Arcade, który pozwala graczom na tworzenie własnych map, składających się z setek dostępnych elementów z Far Cry 5 jak i innych gier. Nie trzeba było długo czekać na wysyp niesamowitych map. Jednym z takich małych dzieł sztuki jest odwzorowanie wyspy z serialu Lost (Zagubieni).

Serial Lost: tylko w Far Cry Arcade

Minęło już 8 lat od finału serialu Lost, jednak jak to przy tak dobrych i dużych produkcjach bywa, fani nie zdołali zapomnieć jeszcze o perypetiach 48 rozbitków. Abstrahując od tysięcy fanfików w uniwersum Zagubionych, fani serii nie mogą liczyć na wiele więcej. Jednak dzięki Far Cry 5, a zwłaszcza dzięki modułowi Arcade, jeden z graczy powołał do życia wyspę rzeczonego serialu, odwzorowując ją z niesamowitą precyzją. Nie spodziewajmy się jednak rozwiązania w skali 1:1 (edytor map nie jest na tyle mocarny, aby udźwignąć taki obszar), niemniej osadzono tu wszystkie kluczowe lokalizacje. Twórca mapy zignorował przy tym tak zwany kanon miejsc występujący w raczej słabej grze pt. Lost: Via Domus z 2010 roku.

6 premier na nowy tydzień. Od Call of Duty po kilka produkcji RPG

Lost: Zagubieni w Far Cry

W opisie pod filmikiem prezentującym mapkę, autor kanału Un-Break-Able wyjaśnia, że teren udostępnił poprzez PlayStation 4 i można odszukać go wpisując frazę LOST TV Series. Ostrzega przy tym, że w związku z ograniczeniami gry, na mapie można spędzić maksymalnie 10 minut, dlatego też zaleca grę w pojedynkę, bądź trybie kooperacyjnym. Twórca wyczekuje także DLC pt. Vietnam, dzięki czemu będzie mógł osadzić drzewa wprost z dżungli, jak choćby palmy. Wpis pod wideo kończy się słowami: Jeśli Ubisoft zdecyduje się na zwiększenie limitu czasu w przyszłości oraz doda tryb battle royale, myślę że mapa może odnieść naprawdę spory sukces i wzbudzić zainteresowanie. No cóż, nie sposób zaprzeczyć tym słowom. A teraz nie przedłużając, zapraszamy na filmik prezentujący mapę z Lostów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%