Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

6 premier na nowy tydzień. Od Call of Duty po kilka produkcji RPG

Jest w czym wybierać.

Tradycyjnie wybieramy dla Was najważniejsze premiery nadchodzącego tygodnia (od 7 do 13 maja). Tym razem zebraliśmy dla Was 6 produkcji, które koniecznie powinniście spróbować.

Pierwszą z nich jest dodatek do Call of Duty: WWII. The War Machine do Call of Duty: WWII jest dostępny na PlayStation 4 od 10 kwietnia, a w maju zawita na PC i Xbox One. Pełen nowych treści dla trybu wieloosobowego, pakiet The War Machine DLC jest drugim rozszerzeniem dla Call of Duty: WWII.

Gracze sięgając po DLC mogą kontynuować bitwy i przemierzać świat, odwiedzając tym razem Egipt, Francję, Niemcy i Sycylię na trzech nowych mapach do gry wieloosobowej oraz w dodatkowej misji do trybu Wojna. Zmierzą się też z nieumarłymi w najnowszym rozdziale opowieści Zombie naziści, zatytułowanym Tron Cieni.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 10 maja (na PC i Xbox One)
  • Producent: Sledgehammer Games
  • Wydawca: Activision Blizzard

Na drugiej stronie znajdziecie przygody najpopularniejszego na świecie barbarzyńcy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%