Świetny prezent dla posiadaczy Xbox Game Pass. Klimatyczny dodatek do Far Cry 5

Xbox Game Pass ze świetnym prezentem dla graczy. Musicie go odebrać
Newsy PC Xbox Series XOne

Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą liczyć na zupełnie darmowy dodatek, który mogą odebrać. Mowa o DLC “Mroczne Godziny” dla Far Cry 5.

Nieczęsto zdarza się, że posiadacze Xbox Game Pass dostają coś za darmo, ale tym razem prezent jest o tyle wyjątkowy, że dotyczy jednej z najlepszych odsłon serii Far Cry w historii. Za darmo odbierzecie bardzo klimatyczne i niezwykle krótkie DLC do gry.

Warunkiem jest jednak posiadanie subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate. Wystarczy udać się na kartę dodatku do gry w sklepie Xbox i po prostu go odebrać za darmo. Warto jednak zaznaczyć, że do jego odpalenia potrzebujemy pełnej wersji Far Cry 5. Tytuł jest jednak oferowany w ramach podstawowej oferty XGP. Za darmo odbierzemy DLC o wdzięcznym tytule “Mroczne godziny”, które mimo problemów jest naprawdę ciekawym doświadczeniem.

Wszystko dlatego, że dodatek zabiera nas w zupełnie nowe rejony i klimaty. Z amerykańskiego sennego małomiasteczkowego klimatu przeniesiemy się w sam środek wojny w Wietnamie. Jako żołnierz będziemy musieli walczyć z siłami Wietkongu i odbić naszych towarzyszy broni. Rozgrywka jest w zasadzie podobna do podstawowej wersji gry, ale z mocnym akcentem wokół skrytych działań. Ponownie mamy dostęp do otwartego, ale niewielkiego obszaru i pojawiają się nawet opcjonalne zadania. Całość jest możliwa do przejścia w jakieś dwie godziny.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie