Far Cry 5 w końcu dostało aktualizację next-gen. Niebawem zagramy za darmo

Far Cry 5 z aktualizacją next-gen. Zaraz zagramy zupełnie za darmo
Newsy PC PS5 Xbox Series

Ubisoft wczoraj zapowiadał aktualizację do Far Cry 5, która powstała z myślą o konsolach next-gen. Nagle została wypuszczona, a Ubi ogłasza darmowy weekend.

Nie będę ukrywał, że FC5 jest chyba moją ulubioną częścią całego cyklu. Jasne, “jedynka” czy “trójka” śmiało można uznać za odsłony rewolucyjne i zmieniające niejako całą branżę. Tyle że setting, wykreowany w “piątce” świat, a nawet fabuła – choć dość skąpa – wszystko to wydawało się stworzone wprost dla mnie. Jeżeli jakimś cudem pominęliście tę perełkę FPS-ów, teraz macie chyba najlepszą okazję, aby ją ograć.

Ubisoft już wczoraj obiecał aktualizację next-gen do świetnej odsłony serii Far Cry. Wtedy napisano, że możemy spodziewać się “wielce pożądanej funkcji”. I faktycznie – nagle łatka wylądowała na serwery i gracze mogą cieszyć się już teraz. Bez zaskoczenia okazało się, że owa “pożądana funkcja” to tak naprawdę podniesienie limitu FPS-ów do 60. I teraz to można się bawić!

Czekaliście wystarczająco długo… Witamy w Hope County! Poznaj Far Cry 5 w natywnej rozdzielczości 60 FPS – dostępnej na konsole PS5 i Xbox Series … TERAZ! Far Cry5 będzie miał również DARMOWY WEEKEND od 23 do 27 marca na wszystkich konsolach i PC.

głosi dumnie Ubisoft

Jednocześnie wydawca zapowiada darmowy weekend z grą. Ten, jak zresztą przeczytaliście już wyżej, potrwa od 23 do 27 marca 2023 roku. Dotyczy on nie tylko next-genowego ulepszenia, ale i PC oraz last-genów. Warto dodać, że zainteresowani ograniem pełnej wersji gry będą mogli uczynić to za znacznie niższą cenę. Gra ma zostać przeceniona nawet o 75 procent!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie