Far Cry 5 w końcu dostało aktualizację next-gen. Niebawem zagramy za darmo

Far Cry 5 z aktualizacją next-gen. Zaraz zagramy zupełnie za darmo
Newsy PC PS5 Xbox Series

Ubisoft wczoraj zapowiadał aktualizację do Far Cry 5, która powstała z myślą o konsolach next-gen. Nagle została wypuszczona, a Ubi ogłasza darmowy weekend.

Nie będę ukrywał, że FC5 jest chyba moją ulubioną częścią całego cyklu. Jasne, „jedynka” czy „trójka” śmiało można uznać za odsłony rewolucyjne i zmieniające niejako całą branżę. Tyle że setting, wykreowany w „piątce” świat, a nawet fabuła – choć dość skąpa – wszystko to wydawało się stworzone wprost dla mnie. Jeżeli jakimś cudem pominęliście tę perełkę FPS-ów, teraz macie chyba najlepszą okazję, aby ją ograć.

Ubisoft już wczoraj obiecał aktualizację next-gen do świetnej odsłony serii Far Cry. Wtedy napisano, że możemy spodziewać się „wielce pożądanej funkcji”. I faktycznie – nagle łatka wylądowała na serwery i gracze mogą cieszyć się już teraz. Bez zaskoczenia okazało się, że owa „pożądana funkcja” to tak naprawdę podniesienie limitu FPS-ów do 60. I teraz to można się bawić!

Czekaliście wystarczająco długo… Witamy w Hope County! Poznaj Far Cry 5 w natywnej rozdzielczości 60 FPS – dostępnej na konsole PS5 i Xbox Series … TERAZ! Far Cry5 będzie miał również DARMOWY WEEKEND od 23 do 27 marca na wszystkich konsolach i PC.

głosi dumnie Ubisoft

Jednocześnie wydawca zapowiada darmowy weekend z grą. Ten, jak zresztą przeczytaliście już wyżej, potrwa od 23 do 27 marca 2023 roku. Dotyczy on nie tylko next-genowego ulepszenia, ale i PC oraz last-genów. Warto dodać, że zainteresowani ograniem pełnej wersji gry będą mogli uczynić to za znacznie niższą cenę. Gra ma zostać przeceniona nawet o 75 procent!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie