Cenega, QLOC i Muve przekazują pieniądze na wsparcie humanitarne Ukrainy

Muve, QLOC, Cenega i flaga Ukrainy
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Firmy Cenega, QLOC i Muve przekazują milion złotych na pomoc humanitarną dla Ukrainy. Opublikowano ogłoszenie trójki polskich przedstawicieli branży growej.

Trzy firmy przeznaczą 500 000 złotych na wsparcie humanitarne Ukrainy. Dodatkowo Zarząd Grupy oraz Prezes Zarządu QLOC przeznaczą kolejne 500 000 złotych.

W tym trudnym czasie pragniemy wyrazić naszą solidarność z osobami, które cierpią wskutek wojny w Ukrainie. Sprzeciwiamy się tej wojnie. Pokój i bezpieczeństwo stanowią fundamentalne prawa każdego człowieka. Wydarzenia, których jesteśmy świadkami, napełniają nasze serca smutkiem i bólem.
W świetle tych wydarzeń grupa, w skład której wchodzi studio QLOC S.A., firma CENEGA S.A oraz sklep muve.pl, informują o przeznaczeniu środków finansowych w wysokości 500.000 złotych na wsparcie humanitarne dla Ukrainy. Ponadto, Zarząd naszej grupy oraz Prezes Zarządu firmy QLOC S.A. postanowili przeznaczyć taką samą kwotę z prywatnych środków, co przekłada się na kolejne 500.000 złotych. Cała suma zostanie przekazana Polskiej Misji Medycznej w celu zakupu niezbędnych leków, środków medycznych, jak również sprzętu medycznego dla Ukrainy.
Poza środkami finansowymi organizujemy też inne rodzaje wsparcia – w gdańskim i warszawskim oddziale naszych firm zorganizowana została zbiórka żywności, ubrań i wszelkich środków potrzebnych mieszkańcom Ukrainy, organizujemy również transporty i noclegi dla osób przekraczających granicę.
Nasze myśli, wyrazy wsparcia i modlitwy kierujemy do wszystkich obywateli Ukrainy, mając nadzieję na szybkie zakończenie tej wojny.

Ogłoszenie grupy

To kolejni przedstawiciele polskiej branży growej, którzy wsparli Ukrainę w tym trudnym czasie. W tym miejscu znajdziecie listę niektórych studiów i wydawców, którzy zdecydowali się pomóc.

Jedni z największych polskich deweloperów postanowili wstrzymać sprzedaż swoich gier na terytorium Rosji i Białorusi. Na taki krok zdecydowało się Bloober Team, a także CD Projekt.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie