Cenega zadba o Assassin’s Creed i inne gry Ubisoftu w Polsce. Jest ważna umowa

Assassin's Creed Valhalla z nowym, darmowym trybem gry
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Ubisoft wycofał się niedawno z polskiego rynku i pozamykał swoje oddziały. I co dalej? Dystrybucją gier dewelopera zajmie się w naszym kraju firma Cenega.

Cenega ogłasza podpisanie umowy z firmą Ubisoft, na mocy której Polacy zajmą się dystrybucją znanych marek, w tym Assassin’s Creed, na terenie naszego kraju. Ale umowa nie dotyczy jedynie Polski. Cenega rozprowadzi gry Ubisoftu również na terenie Czech, Słowacji oraz Węgrzech.

Cenega bierze wszystkie nowości Ubisoftu

Jak podkreślono w komunikacie prasowym, firma będzie odpowiedzialna za dystrybucję wszystkich nowości Ubisoftu (takich jak Assassin’s Creed Mirage czy Skull and Bones). Oprócz tego polska firma zajmie się sprzedażą już wydanych tytułów z logo Ubi.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z perspektywy współpracy dystrybucyjnej przy tak uznanych markach, jak gry z portfolio firmy Ubisoft.

Marek Chyrzyński, prezes zarządu spółki Cenega / informacja prasowa

To z pewnością bardzo dobre wieści dla polskich graczy. Cenega tym samym rozszerza swoje portfolio wydawanych gier. Firma odpowiada również za dystrybucję w Polsce tytułów takich gigantów jak: Capcom, Square Enix, SEGA, Bandai Namco, Warner Bros., 2k, Focus Entertiment oraz Rockstar.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie