Bonusowa gra do Games with Gold na wrzesień?

Bonusowa gra do Games with Gold na wrzesień?
Games with Gold Newsy X360 XOne

Mała niespodzianka od Microsoftu.

Wygląda na to, że oferta Games with Gold na wrzesień została po cichu rozszerzona o jedną grę.

Zgodnie z rozpiską, którą poznaliśmy jeszcze w zeszłym miesiącu (do przypomnienia poniżej), od dzisiaj posiadacze konsoli Xbox One powinni zacząć pobierać Assassin’s Creed Chronicles: China oraz Mirror’s Edge. Gry zostały oczywiście udostępnione, lecz oprócz nich w Xbox Store pojawiła się jeszcze jedna darmowa produkcja dla osób z abonamentem Xbox Live Gold.

Chodzi o zwariowaną platformówkę Splosion Man na Xboksa 360, która została wydana ekskluzywnie na tę konsolę w 2009 roku. Tytuł polega na skakaniu i… eksplodowaniu głównego bohatera. Zresztą, sami zobaczcie na poniższym filmiku jak to wygląda.

Choć gra stara, może przypaść do gustu osobom lubującym się w produkcjach 2.5D. Zwłaszcza, że tytuł został naprawdę nieźle odebrany przez graczy oraz recenzentów. Średnia z ponad pięćdziesięciu ocen zebranych przez serwis Metacritic wynosi 84/100.

Oferta Games with Gold na wrzesień

Jest tutaj kilka interesujących tytułów. Między innymi Assassin’s Creed Chronicles: China czy pierwsza odsłonaForza Horizon. Nie brakuje też Mirror’s Edge. Mamy więc aż dwa hity typu AAA.

Oferta obowiązywać ma w przypadku dwóch gier od 1 września, pozostałe od drugiej połowy miesiąca. Zerknijcie na poniższą listę i dajcie znać co sądzicie o grach w ramach Games with Gold na wrzesień.

Earthlock: Festival of Magic – gra dostępna pomiędzy 1-30 września na konsoli Xbox One
– Data premiery: 1.09.2016

Assassin’s Creed Chronicles: China – gra dostępna pomiędzy 16 września – 15 października na konsoli Xbox One
– Data premiery: 21.04.2016

Forza Horizon – gra dostępna pomiędzy 1-15 września na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
– Data premiery: 23.1.2012

Mirror’s Edge – gra dostępna pomiędzy 16-30 września na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
– Data premiery: 11.11.2008

Oferta Games With Gold tylko dla posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold

Przypominamy, że jedynie osoby posiadające subskrypcję Xbox Live Gold mogą skorzystać z comiesięcznej oferty GwG. Jeśli jeszcze nie macie wykupionego abonamentu, jeszcze raz podajemy, ile to wszystko kosztuje:

Abonament Xbox Live Gold:

  • 29 zł za jeden miesiąc;
  • 79 zł za trzy miesiące (tylko 26,33 zł miesięcznie);
  • 249 zł za dwanaście miesięcy (tylko 20,75 zł miesięcznie).

Konto Xbox Live Gold to nie tylko darmowe gry co miesiąc w ramach oferty Games With Gold. Wykupiony abonament daje Wam również dostęp do trybu wieloosobowego w tytułach na Xbox One i Xbox 360, pozwala skorzystać z ekskluzywnych zniżek w sklepie Xbox Store (do 75%), funkcji Home Gold (jedynie Xbox One) oraz czatów grupow

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie