Bonusowa gra do Games with Gold na wrzesień?

Mała niespodzianka od Microsoftu.

Wygląda na to, że oferta Games with Gold na wrzesień została po cichu rozszerzona o jedną grę.

Zgodnie z rozpiską, którą poznaliśmy jeszcze w zeszłym miesiącu (do przypomnienia poniżej), od dzisiaj posiadacze konsoli Xbox One powinni zacząć pobierać Assassin’s Creed Chronicles: China oraz Mirror’s Edge. Gry zostały oczywiście udostępnione, lecz oprócz nich w Xbox Store pojawiła się jeszcze jedna darmowa produkcja dla osób z abonamentem Xbox Live Gold.

Chodzi o zwariowaną platformówkę Splosion Man na Xboksa 360, która została wydana ekskluzywnie na tę konsolę w 2009 roku. Tytuł polega na skakaniu i… eksplodowaniu głównego bohatera. Zresztą, sami zobaczcie na poniższym filmiku jak to wygląda.

Choć gra stara, może przypaść do gustu osobom lubującym się w produkcjach 2.5D. Zwłaszcza, że tytuł został naprawdę nieźle odebrany przez graczy oraz recenzentów. Średnia z ponad pięćdziesięciu ocen zebranych przez serwis Metacritic wynosi 84/100.

Oferta Games with Gold na wrzesień

Jest tutaj kilka interesujących tytułów. Między innymi Assassin’s Creed Chronicles: China czy pierwsza odsłonaForza Horizon. Nie brakuje też Mirror’s Edge. Mamy więc aż dwa hity typu AAA.

Oferta obowiązywać ma w przypadku dwóch gier od 1 września, pozostałe od drugiej połowy miesiąca. Zerknijcie na poniższą listę i dajcie znać co sądzicie o grach w ramach Games with Gold na wrzesień.

Earthlock: Festival of Magic – gra dostępna pomiędzy 1-30 września na konsoli Xbox One
– Data premiery: 1.09.2016

Assassin’s Creed Chronicles: China – gra dostępna pomiędzy 16 września – 15 października na konsoli Xbox One
– Data premiery: 21.04.2016

Forza Horizon – gra dostępna pomiędzy 1-15 września na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
– Data premiery: 23.1.2012

Mirror’s Edge – gra dostępna pomiędzy 16-30 września na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
– Data premiery: 11.11.2008

Oferta Games With Gold tylko dla posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold

Przypominamy, że jedynie osoby posiadające subskrypcję Xbox Live Gold mogą skorzystać z comiesięcznej oferty GwG. Jeśli jeszcze nie macie wykupionego abonamentu, jeszcze raz podajemy, ile to wszystko kosztuje:

Abonament Xbox Live Gold:

  • 29 zł za jeden miesiąc;
  • 79 zł za trzy miesiące (tylko 26,33 zł miesięcznie);
  • 249 zł za dwanaście miesięcy (tylko 20,75 zł miesięcznie).

Konto Xbox Live Gold to nie tylko darmowe gry co miesiąc w ramach oferty Games With Gold. Wykupiony abonament daje Wam również dostęp do trybu wieloosobowego w tytułach na Xbox One i Xbox 360, pozwala skorzystać z ekskluzywnych zniżek w sklepie Xbox Store (do 75%), funkcji Home Gold (jedynie Xbox One) oraz czatów grupow

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: